Zwycięstwo!

Bez kategorii — 6.12.2014, 13:08

Wprawdzie od 30 listopada minął już tydzień, ale jest chwila czasu na refleksję. Po 20 latach rządów SLD wyborcy postanowili postawić na zmiany! Na zwycięstwo w wyborach prezydenckich w Sosnowcu Arkadiusza Chęcińskiego złożyło się kilka czynników. Po pierwsze to osobowość i wizerunek A. Chęcińskiego. Po drugie bardzo dobra kampania z zaangażowaniem wielu ludzi, dużą aktywnością, pozytywnym przekazem. I po trzecie wreszcie błędy kampanii i minusy konkurencji, na tle której A. Chęciński wypadał najlepiej.

To już wszak historia. Za nami sesja RM i pierwsze decyzje. Przed nowym prezydentem – dużo pracy, dużo pokładanych w nim nadziei i oczekiwań. Wierzę, że uda mu się właściwie zagospodarować otrzymane zaufanie i stopniowo doprowadzić do poprawy bytu i perspektyw mieszkańców Sosnowca. 
Pieniądze wydaje się stosunkowo łatwo, zwłaszcza cudze. Sztuką jest ich oszczędzanie, pomnażanie i wydawanie z głową. Życzę nowemu prezydentowi aby odniósł w tej dziedzinie SUKCES! : )

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Subskrybuj kanał RSS dla komentarzy.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter