Wiceprezydent – tydzień 1

Bez kategorii — 20.12.2014, 18:14

Prezydent-Krzysztof-Haładus_02 W poniedziałek 15.12.2014 ok. 8.00 rano Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński powołał mnie na wiceprezydenta, powierzając wydziały: polityki społecznej, zdrowia, spraw obywatelskich, gospodarki nieruchomościami, gospodarki komunalnej i wydział komunikacji. Kilka odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Czy nie za dużo? – To jest decyzja prezydenta Chęcińskiego, ale moim zdaniem jest to do ogarnięcia. Jak Pan Prezydent dojdzie do wniosku, że powinno się ten zestaw uzupełnić o kilka funkcjonalnych wydziałów – to z przyjemnością się nimi zajmę! : )

Czy na początku jest ciężko? - I tak, i nie.

Tak, bo przez ostatni okres zmian w UM nazbierało się trochę spraw, które wymagają decyzji i podpisu prezydenta, w związku z czym jest znacznie więcej pilnych spraw do załatwienia. Tak, bo w tym wszystkim musiałem niezwłocznie poznać procedury (spróbujemy je w przyszłości uprościć), a przy tym wypełnić sprawy pracownicze (szkolenia, kwestionariusze, zapoznania itp.). Tak, bo dodatkowo w okresie przedświątecznym uczestniczymy w spotkaniach opłatkowych itd…

Nie, bo wiele ze spraw i trybu działania miałem okazję poznać wcześniej będąc radnym i uczestnicząc w różnych postępowaniach. Nie, bo od wielu lat obserwuję działania władzy i wiele spraw mam przemyślanych. Nie, bo, że to tak ujmę, Pan Prezydent wiedział kogo powołuje na to stanowisko.

:)

2 komentarze »

365

Komentarz by stefan

26.02.2015, 5:28

Wydaje się ze jest pan zarozumiały i przecenia pan swoje możliwości , bo Sosnowiec zna pana „talent”

377

Komentarz by Piotr

10.03.2015, 9:23

Panie Krzysztofie,

Bardzo się cieszę z powołana Pana na stanowisko wiceprezydenta. Nareszcie

Subskrybuj kanał RSS dla komentarzy.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter