Mieszkania sprawą polityczną

Bez kategorii — 24.06.2010, 18:33

Polityczną nazwał Dyrektor MZZL, jeszcze przed głosowaniem, decyzję w sprawie normy powierzchni mieszkaniowej, umożliwiającej ubieganie się o mieszkanie komunalne. Kluby Sojuszu Lewicy Demokratycznej w sojuszu z Platformą Obywatelską uznały, że poparcie wniosku złożonego przez klub PiS byłoby niepolityczne. Argumenty merytoryczne zeszły w tym momencie na dalszy plan.

Przedstawiciel SLD twierdził, że jest za podwyższeniem tej normy, ale jeszcze nie teraz i dlatego będzie głosował przeciw. Przy okazji próbował oszukiwać co do liczby oczekujących na realizację przyznanych mieszkań, twierdząc że wynosi ona około 1000 – co jest zawyżone o co najmniej 100% w stosunku do rzeczywistej liczby. Podobnie zresztą jak opinia prezydenta, która z kolei oszukiwała nieco mniej, zaniżając liczbę odzyskiwanych lokali, tylko o jakieś 20%. Innych kontrargumentów przeciwnicy nie przedstawili – poza jednym i to niestety decydującym – mieli większość. Co zrobisz? – Takie życie. :)

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Subskrybuj kanał RSS dla komentarzy.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter