Kryty basen będzie czynny od sierpnia

Bez kategorii — 20.07.2010, 16:25

Sukcesem zakończyła się moja interwencja w sprawie otwarcia krytego basenu przy ul. Żeromskiego. Wprawdzie w lipcu basen zamknięto ale od 1 sierpnia ma zostać otwarty. Przy okazji gratuluję i dziękuję również wszystkim, którzy swoimi głosami, uwagami i publikacjami przyczynili się do podjęcia tej decyzji. Pełna treść odpowiedzi na moją interpelację:

Sosnowiec, 13.07.2010
Szanowny Pan Krzysztof Haładus
Radny Rady Niasta Sosnowca

W odpowiedzi na Pana interpelację z dnia 21.06.2010 znak PM/6/2010 w/s funkcjonowania Krytej Pływalni przy ul. Zeromskiego 5 w okresie letnim uprzejmie informuję iż wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Sosnowca dokonano analizy możliwości technicznych i finansowych MOSiR Sosnowiec.

W związku z powyższym podjęto decyzję o uruchomieniu ww. obiektu od dnia 01.08.2010. Pływalnia podczas okresu letniego będzie czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 14.00-19.00

Podkreślam, że coroczna dwumiesięczna przerwa w funkcjonowaniu ww. obiektu spowodowana jest technicznym przeglądem urządzeń stacji uzdatniania wody, elektroniki klimatyzacji oraz bieżącym wykonywaniem napraw.

I ZASTĘPCZA PREZYDENTA mgr inż. Ryszard Łukawski

O sprawie pisze też sosnowiec.info.pl

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Subskrybuj kanał RSS dla komentarzy.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter