Interpelacja w sprawie kontraktu Dyrektora Szpitala

Bez kategorii — 13.10.2009, 10:23

Sosnowiec, 13 października 2009r
Krzysztof Haładus
Radny RM Sosnowca

Interpelacja międzysesyjna
Znak: PM/7/09

Sz. P. Kazimierz Górski
Prezydent Sosnowca

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie do wglądu treści kontraktu Dyrektora Szpitala, związanego z powierzeniem mu tego stanowiska. Jednocześnie proszę o przedstawienie krótkiej opinii Pana Prezydenta, oceniającej stopień dotychczasowego wywiązania się p. Dyrektora z kontraktu i powierzonych zadań oraz informację czy w związku ze znaną sytuacją szpitala zamierza Pan przedłużyć zatrudnienie Pana Dyrektora na kolejny okres czasu.

Krzysztof Haładus

1 komentarz »

115

Komentarz by Bogusław

22.10.2009, 21:23

Interpelacja taka nic nie da, odpowiedzi konkretnej nie będzie. A Dyrektor będzie nadal robił co chce, bez obawy o sankcje – kontroli nie ma żadnej!!!. Dalej będzie w czasie pracy zajmował się prywatnymi sprawami angażując do tego oddanych pracowników (np. swojego kierowcę – oficjalnie kierownika działu transportu) dalej będzie wyciągał ze szpitala olbrzymie pieniadze z kontraktu dodatkowo sam siebie zatrudniał na najlepiej płatnych w szpitalu „dyżurach” w dawnej „dwójce” i w szpitalu zagórskim, a jako że mu ciągle mało będzie dorabiał i np. dalej dyżurował w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym im. dr B. Hagera w Tarnowskich Górach. Dlatego zmęczony nie ma sił, a na pewno i umiejętności – co już wystarczająco pokazał – aby zająć się dobrym zarządzaniem Szpitalem Miejskim. Tylko problem w tym, że nie ma kto tego dostrzec, przecież pieniądze są samorządowe – czyli niczyje, większość radnych uważa że Dyrektor tak ładnie mówi, wtóruje mu Ordynator od porodów, zarazem przewodniczący Komisji Zdrowia, który w pięknym stylu „wykończył” konkurencję – panowie działają w myśl zasady „rączka rączkę myje” (tylko nie na położnictwie w „dwójce” bo tam przysłowiowy „syf i malaria”). Prezydent ma spokój, do nowych wyborów samorządowych jeszcze czas, a „góra” mu tego nie zapomni i coś się dla spolegliwego Kazia znajdzie – może „fucha” w jakimś szpitalu?

Subskrybuj kanał RSS dla komentarzy.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter