6 godzin na komisji

Bez kategorii — 26.10.2009, 22:33

Ponad 6 godzin trwała dzisiejsza Komisja Rozwoju Miasta. Z konkretów ………..?

To znaczy mówiono dużo. O bezrobociu – że rośnie. O środowisku – że potrzeba ponad miliard na istotną poprawę jego stanu. O knajpie przy stadionie, że klub chce go prowadzić, ale najlepiej bezkosztowo. O ARL, że działa – a jej Prezes jest przekonany, że ARL jest podmiotem prywatnym.

Jeden wniosek nazwałbym pół-konstruktywnym. Komisja upoważniła Prezydenta do negocjacji ze Sportową Doliną w kwestii przejęcia wyciągów lub znalezienia prywatnego inwestora. Wstrzymałem się od głosu, bo jestem przeciwny przejmowaniu wyciągów przez miasto ale nie mam nic przeciwko temu, żeby Prezydent – reprezentujący właściciela terenu, włączył się w proces poszukiwania nowego inwestora.

O 21.00 nie starczyło już sił by omawiać plan inwestycyjny i korekty budżetowe.

1 komentarz »

117

Komentarz by Jan Gutorski

27.10.2009, 20:49

A co by sie stało, gdyby wyciągi były miejskie? Może by działały? Może kolejny znajomy przedstawiciela władz miałby fuchę, ale za to mieszkańcy mieliby funkcjonującą atrakcję.
Zeby nie było, że wypowiadam się niekonstruktywnie: czy ww Komisja mogłaby zająć się zastanowieniem się nad układem komunikacyjnym miasta?

Subskrybuj kanał RSS dla komentarzy.

Skomentuj

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter